zmluvy, zmluva, reality, byty, domy, pozemky, bratislava, byt, dom, pozemok, nehnutelnost, real, leon Nízke provízie - properties on leonreal.sk
RSS Nízke provízie Nízke provízie Nízke provízie Nízke provízie Nízke provízie

Current offer of our real estate office can be found on the portal AReality.sk. The service Moja Realitka is brought to you by AReality.sk - the largest offer of real estate properties in Slovakia.

Nízke provízie

Okrem skúseností a samozrejmých doplnkov našich komplexných služieb ako sú napríklad hypotéky, poradenstvo, zabezpečenie znaleckých posudkov a podobne, Vám vieme ponúknuť dve novinky:

  

  • provízie pri sprostredkovaní priameho predaja (alebo kúpy) vo výške iba 50 % až 70 % priemerne účtovanej na Slovensku na rozdiel od ostatných realitných kancelárií v zmysle štatistických údajov

  • viac na www.zmluvynaneh.webnode.sk

  • Najlepsia alternativa pri predaji je taka, aka funguje v anglicky hovoriacich krajinach (mame osobne skusenosti z Canterbury,UK a Cape Town,JAR), kde je kazda nehnutelnost v ponuke iba jednej kancelarie (bez exkluzivnej zmluvy ako ju zvyknu uzatvarat kancelarie na Slovensku, o i. aj bez “sukromnej” inzercie), takze Vas vieme uplne pochopit a vyjst Vam v ustrety.

  • Kedykolvek sme tu pre Vas. Pripadne ak si na zaklade Vasej inzercie najdete kupujuceho sami, vieme Vam vypracovat kvalifikovane zmluvy (webovy link s cennikom na www.zmluvynaneh.webnode.sk).


  • zrealizovanie iba predaja resp. kúpy nehnuteľnosti bez priameho sprostredkovania (v cene od 290,- € podľa zložitosti prípadu a rozsahu poskytovaných služieb) v rámci vypracovania potrebných zmlúv, návrhov na vklad na kataster a ďalších potrebných a doplnkových služieb, plus bezproblémový a rýchly prevod vlastníckych práv (ak Vašu nehnuteľnosť kúpi niekto na základe súkromnej inzercie alebo na odporúčanie - napríklad „sused“ alebo v opačnom prípade ak si nehnuteľnosť ako kupec týmto spôsobom nájdete)

Sme tu pre Vás, keď PREDÁVATE alebo KUPUJETE nehnuteľnosť.

 

PNA ZMLUVA, NÁVRH NA VKLAD, OZNÁMENIE O ZAMÝŠĽANOM NÁVRHU NA VKLAD

Ak si NAPRÍKLAD nájdete KUPUJÚCEHO na základe súkromnej inzercie, vypracujeme Vám KVALIFIKOVANÉ zmluvy prevodu vlastníckeho práva, návrhov na vklad zmeny vlastníckeho práva a ďalšie prípadne príslušné relevantné dokumenty a náležitosti

- zjednodušene povedané - BEZPEČNE a bezproblémovo Vás prevedieme zmenou vlastníckeho práva (plus Vám UŠETRÍME časť poplatkov na katastri podaním oznámenia o zamýšľanom návrhu na vklad).

Plus:

- PRENÁJOM, RADY, POMOC, OTÁZKY, osobná asistencia pri realizácii obchodu

- ZMLUVA o BUDÚCEJ (kúpnej) zmluve

- ZÁMENNA ZMLUVA

- ZMLUVA O VYSPORIADANÍ PODIELOVÉHO SPOLUVLASTNÍCTVA

- ZMLUVA O ZRIADENÍ VECNÉHO BREMENA

redikcia (KONTROLA správnosti) už vypracovaných zmlúv.

- atď. (všetko k NEHNUTEĽNOSTIAM)

Všetko u nás.

Ide o jediné: Výsledkom prebiehajúceho obchodu musí byť Vaša SPOKOJNOSŤ, BEZPEČNOSŤ a ISTOTA.

zmluvy, zmluva, reality, byty, domy, pozemky, bratislava, byt, dom, pozemok, nehnutelnost, real, leon